Akcja pielęgnacyjna – dzień 28 – niedziela

Przed nami ostatni dzień Akcji Pielęgnacyjnej! Jesteście gotowi? Dziś wykonamy najbardziej wdzięczne zabiegi i skupimy się na pielęgnacji włosów – chociaż to dopiero systematyczna pielęgnacja daje najlepsze rezultaty, to na włosach najszybciej widać efekt – pozytywna zmiana potrafi być widoczna już po pierwszym użyciu!

Rutynę pielęgnacyjną rozpocznijcie od aplikacji maski przed myciem włosów – potrzymajcie ją na włosach ok. 30 minut po czym dokładnie umyjcie włosy ulubionym szamponem (szczególnie polecamy szampony oparte o delikatne substancje myjące!). W następnej kolejności nałóżcie odżywkę, która wygładzi włosy nie obciążając ich przy tym nadmiernie.

Po upływie 2 minut dokładnie spłuczcie włosy i na sam koniec jeszcze sięgnijcie po samodzielnie wykonaną płukankę octową – dzięki niej włosy staną się gładkie i lśniące a przy tym nie stracą objętości!

Jak wykonać płukankę? Z pewnością jej wykonanie weszło Wam już w nawyk, jednak dla pewności – przypominamy!

1. Do 1,5 – 2 L wody dodajcie ok. 4 – 5 łyżek octu jabłkowego.
2. Po umyciu włosów i spłukaniu odżywki, wypłukajcie je jeszcze raz, ale tym razem przygotowaną mieszanką z octu jabłkowego.
3. Na sam koniec nie spłukujcie już włosów wodą!

Na sam koniec zastosujcie wcierkę, by zadbać również o cebulki włosów – zdrowy, mocny, nowy włos jest gwarancją pięknie wyglądającej tafli włosów w przyszłości!

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych wrażeń po dzisiejszej a także całej Akcji pielęgnacyjnej – czy pomogła Wam usystematyzować pielęgnację? Czy będziecie wciąż kontynuować ją i realizować swoje noworoczne postanowienie “Nowy Rok – Nowa Ja”? Trzymamy za Was mocno kciuki!

By w ciągu kolejnych miesięcy wciąż pamiętać o systematycznej pielęgnacji polecamy zaopatrzyć się w Kalendarz Naturalnej Pielęgnacji w formie plakatu! To uniwersalny plan na pełny miesiąc, który będzie Wam przypominać, jakie zabiegi pielęgnacyjne powinnyście wykonać w każdym dniu! Zapraszamy również na dermokonsultacje w lutym, ponieważ przy zakupach za ponad 50 zł będziecie mogły otrzymać plakat GRATIS! Harmonogram dermokonsultacji dostępny TUTAJ.

Komentarze :

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *