VIANEK Diamentem Beauty 2016

Przyznano wyróżnienia Diamenty Beauty 2016!

„Obrady były bardzo emocjonujące i zacięte. Po długich godzinach rozmów, spośród imponującej liczby nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy 12 Diamentów Beauty 2016.

Jury miało trudny orzech do zgryzienia! Były kosmetyki do przetestowania, suplementy diety do wypróbowania, książki do przeczytania oraz salony kosmetyczne, które musieliśmy poznać. Było naprawdę sporo pracy! Po wielokrotnym prześwietleniu każdego ze zgłoszonych produktów wybraliśmy 12 Diamentów Beauty 2016.

W plebiscycie tym doceniamy i wyróżniamy produkty, firmy, linie kosmetyków lub usługi, które w zdaniem Redakcji TrustedCosmetics są nowatorskie, innowacyjne i nowoczesne. Prestiżowym Certyfikatem „Diamenty Beauty 2016” nagradzamy wyłącznie liderów rynku. Docenimy firmy, które osiągnęły sukces, za sprawą otwartości na wiedzę, przedsiębiorczości, kreatywności, ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności oraz wprowadzaniu zmian.” – pisze redakcja TrustedCosmetics.
diamentybeauty750

„To niezwykle urzekające zapachem i jakością działania kosmetyki dla kobiet w każdym wieku. Produkty przystosowane do różnych kondycji i problemów skóry, szczególnie do wrażliwych i wymagających. Kosmetyki wyróżniają się niebanalną szatą graficzną. Ich wyjątkowy skład jest gwarancją łagodnej i troskliwej pielęgnacji, która przynosi oczekiwane efekty.

Oferta produktów marki Vianek jest bardzo zasobna, mimo iż markę wprowadzono w tym roku. Kosmetyki podzielono na serie, które są dedykowane do pielęgnacji skóry o różnych potrzebach. Ich kolor współgra z przeznaczeniem i zapachem. W sześciu liniach kosmetyków znajdują się produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów.”  – redakcja portalu TrustedCosmetics.pl

sylveco art_0350
Serdecznie dziękujemy za zaufanie oraz nagrodę w postaci tego wspaniałego wyróżnienia. Cieszymy się, że VIANEK został zauważony wśród tak ogromnej konkurencji. Realizując swe  marzenia, stworzyliśmy markę, która działając zaledwie kilka miesięcy dzięki życzliwości i zadowoleniu naszych miłośników przyniosła nam już tytuł „Diamentu Beauty 2016” oraz wiele doskonałych recenzji. Nasz sukces to dzieło całego, zgranego i oddanego zespołu SYLVECO.

Komentarze :

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *