📦 Dostawa już od 8,99zł

BLACKWEEK | Darmowa dostawa od 45zł

Akcja pielęgnacyjna – dzień 23 – wtorek

We wczorajszym Wyzwaniu Pielęgnacyjnym zadbaliśmy o włosy i dłonie – dziś będziemy kontynuować pielęgnację rąk i w tym celu polecamy tuż przed pójściem spać wetrzeć w paznokcie i skórki wokół nich grubą warstwę kremu, oleju lub masła roślinnego. Nawyk ten powinien wejść do codziennej rutyny pielęgnacyjnej każdej z nas, by paznokcie były mocne a skórki pozbawione szorstkości!

Podczas kąpieli zadbajcie o pielęgnację ciała – po umyciu wykonajcie peeling. Dzięki systematycznemu złuszczaniu naskórka skóra na ciele staje się gładka, miękka i pozbawiona suchych skórek. Lepiej wchłania substancje aktywne zawarte w później aplikowanych kosmetykach nawilżających a także pobudzane jest mikrokrążenie, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna! Peeling możecie również wykonać samodzielnie dodając do żelu lub oleju kawę, cukier albo sól. Ciekawą formą złuszczania skóry jest szczotkowanie ciała na sucho przy pomocy specjalnej szczotki.

Na koniec kąpieli nie zapomnijcie sięgnąć po swój ulubiony kosmetyk do nawilżania ciała: mleczko, balsam, masło lub olejek – którą formułę Wy preferujecie?

Oczywiście nie możemy zapomnieć o pielęgnacji twarzy – dlatego dziś polecamy sięgnąć po serum, które dostarczy skórze dodatkowej dawki substancji czynnych – jeśli na noc stosujecie krem, polecamy zastosować serum olejowe np. przeciwzmarszczkowy Vianek a jeśli na noc stosujecie oleje – wybierzcie serum o formule żelowej np. eliksir Vianek lub serum wzmacniające Vianek!

Jak minęła Wasza dzisiejsza rutyna pielęgnacyjna? Znalazłyście czas na Wyzwanie? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Czy macie już swój egzemplarz plakatu Kalendarza Naturalnej Pielęgnacji?

Scroll to Top