📦 Dostawa już od 8,99zł

BLACKWEEK | Darmowa dostawa od 45zł

Jaki krem do rąk wybrać

Wraz z nadejściem mrozów i zimy dłonie często stają się czerwone, popękane i, przede wszystkim, suche. Skóra dłoni, ze względu na brak gruczołów łojowych, jest cienka i wrażliwa. Kluczem odpowiedniej pielęgnacji jest odpowiednio dobrany krem. 

Jaki krem będzie dla Ciebie odpowiedni? 

Skóra dłoni, podobnie jak skóra twarzy, jest najbardziej narażona na działanie czynników atmosferycznych. Jest bardzo wrażliwa na zmiany temperatur, zwłaszcza zimą, co prowadzi do spierzchniętych dłoni i pęknięć. Pamiętaj, że sucha skóra szybciej się starzeje, także na dłoniach. Dlatego postaw na naturalną pielęgnację i wybierz krem idealny dla siebie! 

Nawilżający 💦 dla skóry suchej. Bardzo często zawiera w swoim składzie mocznik i emolienty Intensywnie nawilża skórę i pielęgnuje dłonie. 

Odżywczy🥭 przeznaczony do skóry bardzo suchej, spękanej. Najczęściej wzbogacony w spore ilości witamin. Regularne stosowanie odżywi skórę i ukoi podrażnienia. 

Regenerujący🍓 gęsty, trwalej przylega do skóry. Najlepiej używać go na noc, działanie kremu wzmocnisz zakładając bawełniane rękawiczki 🙌 

Odpowiednią ilość kremu dokładnie wmasuj w skórę🤚🏻Pamiętaj o częstym stosowaniu kremu. Mycie rąk, noszenie rękawiczek i niesprzyjające zimą warunki atmosferyczne sprawiają, że stworzoną przez krem warstwę ochronną łatwiej uszkodzić.  

Scroll to Top