📦 Dostawa już od 8,99zł

BLACKWEEK | Darmowa dostawa od 45zł

VIANEK na festiwalu SeeBloggers – relacja

Stoisko Vianek na festiwalu SeeBloggers

W miniony weekend wraz z marką VIANEK braliśmy udział w największym festiwalu dla twórców internetowych SeeBloggers w Łodzi. To już IX edycja wydarzenia, mającego na celu edukację uczestników i integrację środowiska influencerów i biznesu. Ciekawe wykłady i panele dyskusyjne z twórcami i znanymi postaciami ze świata mediów, rozwijające warsztaty i spotkania z markami to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez organizatorów i partnerów wydarzenia.

Zalipie w centrum Łodzi

Ozdobą naszego stoiska była… drewniana studnia, pomalowana przez zaprzyjaźnione artystki w kwiatowe wzory. Do centrum miasta przenieśliśmy mały fragment Zalipia – znajdującej się w Małopolsce wsi, której kolorowe motywy kwiatowe były inspiracją do stworzenia opakowań kosmetyków VIANEK.

Na naszym stoisku stworzyliśmy sielankowy klimat. Uczestnicy mogli przetestować kosmetyki Vianek, zgłębić wiedzę na temat naturalnych składników naszych produktów, a nawet… skosztować jednego z nich! Smak soku z brzozy dla wielu osób był zaskoczeniem. Odwiedzającym nasze stoisko wręczyliśmy drobne prezenty. Uczestnicy mieli także możliwość wzięcia udziału w warsztatach, podczas których samodzielnie stworzyli naturalny kosmetyk.

Dziękujemy za wszystkie inspirujące rozmowy z nami. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki na temat naturalnej pielęgnacji okazały się dla Was cenne.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez VIANEK – polski z natury (@vianek.pl)

Zostań ambasadorką VIANEK!

Podczas festiwalu SeeBloggers ogłosiliśmy konkurs #ambasadorkaVIANEK, w którym nagrodą główną jest roczny kontrakt z nami o wartości 10 000 zł oraz zapas kosmetyków VIANEK.

Uczestnicy festiwalu SeeBloggers nagrywali materiały konkursowe już w naszej strefie, a pierwsze zgłoszenia zaczęły napływać w sobotę!

Udział w konkursie może jednak wziąć każdy!

Z festiwalu wróciliśmy naładowani pozytywną energią, mnóstwem kreatywnych pomysłów i zapałem do działania. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszą viankową strefę!

Scroll to Top